Насоси GRUNDFOS

Якість і надійність наших насосів GRUNDFOS підтверджено роками роботи і числом клієнтів, які купують наш товар.

Насос Grundfos виступає в якості одного з найякісніших насосів, які представлені на світовому ринку. Ці насоси родом з Данії, і виробляє їх всесвітньо відома компанія Grundfos. Насоси від цієї фірми поєднують надійність і комфорт у використанні і виробляються, по-справжньому на століття.

Історія компанії Grundfos

Якщо ж говорити про історію розвитку компанії Грундфос, то почалася вона в далекому 1945 році в звичайному підвалі житлового будинку. Тоді самоучка Пол Дуйнсен вирішив змайструвати насос для зрошення землі на поршневий основі для свого сусіда. Уже через, якихось сім років, було налагоджено серійне виготовлення насосів. У 1960 році ця компанія вже виходить на світовий ринок і починає поступове його завоювання. Почалося це завоювання з Німеччини, де до цього дня Грундфос насоси, вважаються кращими в своєму роді. Зараз же це величезна компанія, в якій є двадцять тисяч працівників. Вона займає майже половину всього світового ринку з виробництва насосів. Кожні два або чотири роки світ отримує нову модель цього насоса.

Таким чином, всього за якихось кілька десятків років кустарне виробництво в підвалі перетворилося в найбільшого гравця світового ринку. Свою назву ця компанія отримала в 1967. GRUNDFOS з данського означає «джерело». Це слово максимально доступно демонструє характер діяльності даного підприємства.

Політика холдингу

Що ж стосується особливої ​​гордості даного холдингу, то вона полягає в комунальному секторі. Тут ми бачимо широке серійне виробництво насосів для комунальних потреб. Ця політика була притаманна компанії ще з самого її початку, коли вона створила насос CP3. У цій компанії розробками новинок займається штаб в дві з половиною тисячі висококваліфікованих фахівців. Саме тому, дана компанія пропонує кращу продукцію, з використанням передових технологій. Це можна побачити на такий, здавалося б, «дрібниці» в насосах фекального типу, як патрубок. Найчастіше дана деталь є звареною. За рахунок цього, в місцях використання зварювання є чудове середовище для проживання там мікроорганізмів. Ця компанія вперше використовувала тут передовий в ті часи метод, по витягуванню деталей. Тому, купити насос Grundfos означає зробити якісне придбання, яке буде служити вам століття.

Слід зауважити, що продукцію даної компанії можна розділити на три види:

  • Насоси для забезпечення інженерного сфери споруди;
  • Насоси для забезпечення промислової сфери;
  • Насоси, призначені для гасіння пожеж.

Особливості насосів

Основним пріоритетом насосів цієї компанії є не їх ціна, а енергоефективність. Завдяки новітнім розробкам компанії Грундфосс, їх насоси здатні зберегти більше шістдесяти відсотків електроенергії. Також важливим моментом є і управління такими насосами. Дана компанія першою створила і впровадила дистанційне керування насосами. Тепер, скачавши потрібну програму на свій айфон, ви зможете з легкістю керувати насосом регулюючи його роботу. Також тут ми можемо знайти і таку передову технологію, як насоси з приводом, що працює від сонячної батареї.

Компанія з упевненістю говорить про те, що насоси Grundfos є відмінним засобом для забезпечення комфорту і надійності того чи іншого об’єкта.

Де придбати?

Звичайно, прочитавши цю статтю, у багатьох з’явилося питання, де можна придбати таке чудо техніки. Насоси Grundfos можна придбати в нашій компанії, так як ми – офіційний дилер. У нас ви знайдете чудовий сервіс і широкий асортимент. Для здійснення замовлення вам всього-на-всього слід залишити заявку на нашому сайті, після чого ми зв’яжемося з вами.

Наші переваги

Чому обирають нас

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійну і кваліфіковану консультацію, грамотний підбір обладнання і допомогу при введенні системи в експлуатацію.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Гарантія до 24 місяців

Гарантія на всі водопідготовчі системи. Наша продукція проходить 15 ступенів контролю якості.

Догори