Grundfos Hydro solo / multi / MPC

Гарантія якості!

Grundfos Hydro Solo / Multi / MPC установка, має регульовану частоту обертання електродвигунів в насосах. Grundfos Hydro призначена для водопостачання, контролює скачки тиску при регулярному напорі води.

Установка випускається на основі вертикальних багатоступеневих насосів серії СRЕ, а також має вбудований перетворювач. Станція управляється автоматично, з шафою керування Сontrol МРС. Така насосна станція досить швидко адаптується до всіх потреб системи, завжди працює на високий ККД – саме це і забезпечує регулярну подачу, і мінімізує витрати на електроенергію.

Більше 5 років станції Hydro комплектуються насосами серії СRЕ і електродвигунами МGЕ-індекс енегроеффектівності відповідає класу ІЕ4.

Насоси Grundfos Hydro solo / multi / MPC від компанії СК ГРУПС

Застосування:

Найчастіше такі установки застосовують в мед.закладах, великих торгових центрах, в школах, вищих навчальних закладах, на великих промислових підприємствах, в житлових комплексах.

Переваги:

Купити насос Grundfos Hydro solo / multi / MPC можна у нас в магазині, а наші співробітники зроблять монтаж і доставку, так само наша компанія є представником і сервісним партнером GRUNDFOS. Наші фахівці проведуть діагностику в разі поломки насоса, а також здійснять ремонт.

Щоб придбати насоси Grundfos Hydro solo / multi / MPC в нашій компанії, для цього необхідно зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнивши заявку. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори