Grundfos CM / CME

Гарантия качества!

Grundfos CМ/CME горизонтальные многоступенчатые насосы с короткой муфтой.
Основное отличие СМ от СМЕ – это двигатель и торцевые уплотнения вала. СМ имеют двигатель без частотного преобразователя, а в СМЕ есть преобразователь частоты.

Обе серии насосов доступны в выполнении из чугуна или стали. Исполнение из нержавеющей стали защитит насос орт всех агрессивных жидкостей.

Призначення насосів СМ і СМЕ

Такі насоси можуть використовуватися як самостійно, так і в якості складу систем. СМ, СМЕ мають досить низький рівень шуму, є універсальними і найнадійними.

Особливості насосів СМ і СМЕ:

Характеристики:

Насоси Grundfos CM / CME від компанії СК ГРУПС

Купити насос Grundfos CM / CME можна у нас в магазині, а наші співробітники зроблять монтаж і доставку, так само наша компанія є представником і сервісним партнером GRUNDFOS. Наші фахівці проведуть діагностику в разі поломки насоса, а також здійснять ремонт.

Щоб придбати насоси Grundfos CM / CME в нашій компанії, для цього необхідно зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнивши заявку. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори