Grundfos CR / CRE / CRN / CRNE / CRN SF

Гарантія якості!

Широкий модельний ряд – оптимальний насос для кожної області застосування Діапазон витрат до 180 м3 / ч і напорів до 270 м. 3 виконання за матеріалом проточної частини: чавун, нержавіюча сталь, титан.

Енергоефективні електродвигуни класу IE3 Високі показники ефективності в діапазоні часткових навантажень, низьке тепловиділення, низький рівень шуму і збільшений термін служби.

Надійне і просте в обслуговуванні торцеве ущільнення З картріджевим торцеве ущільнення не складе нікого праці провести швидку і просту заміну і знизити простої системи до мінімуму.

Насоси CRE з вбудованим перетворювачем частоти – економічні і адаптуються під ваші завдання Завдяки високому потенціалу енергозбереження насоси CRE мають низьку вартість життєвого циклу.

Великий вибір трубних з’єднань Різні варіанти трубних з’єднань забезпечать сполучення насосів CR з Вашою системою або установкою.

Модульна конструкція для створення спецісполненіі Модульна конструкція насосів CR забезпечує величезну різноманітність варіантів виконань. Ми пропонуємо Вам різні рішення для задоволення Ваших індивідуальних вимог.

Насоси Grundfos CR / CRE / CRN / CRNE / CRN SF від компанії СК ГРУПС

Огляд і опис насосів

Стандартна серія насосів CR, яка може застосовуватися практично в будь-яких промислових галузях, в даний момент є найширший модульний ряд з пропонованого обладнання. Завдяки нашому підходу з використанням модульної, ми змогли розширити його ще більше.

Стандартна серія насосів CR може бути виконана з чотирьох матеріалів: чавун, дві марки нержавіючої сталі і титан. Існує одинадцять типорозмірів, що дозволяють забезпечити тиск аж до 50 бар, і кілька типів торцевих ущільнень, типів еластомерів і напруги живлення.

Деталі насоса, які зазвичай чутливі до складних рідин або вимагають особливих умов експлуатації, можуть бути оптимізовані під їх вид призначення і спроектовані з урахуванням спеціальних вимог.

Призначення

Насоси CR забезпечують повний спектр насосних рішень для застосування в промислових і цивільних сферах виробництва і послуг завдяки передовим розробкам Grundfos.

Основне застосування:

Особливості та переваги

Технічні характеристики

  • Подача: до 180 м3 / ч
  • Напір: до 270 м
  • Температура середовища: – 20 ° C до + 120 ° C
  • Спецісполненіі: – 40 ° C до + 180 ° C
  • Максимальний робочий тиск: 16/25/30 бар
  • Спецісполненіі: 40 бар

Купити насос Grundfos CR / CRE / CRN / CRNE / CRN SF можна у нас в магазині, а наші співробітники зроблять монтаж і доставку, так само наша компанія є представником і сервісним партнером GRUNDFOS. Наші фахівці проведуть діагностику в разі поломки насоса, а також здійснять ремонт.

Щоб придбати насоси Grundfos CR / CRE / CRN / CRNE / CRN SF в нашій компанії, для цього необхідно зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнивши заявку. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори