Промислова водопідготовка №1 в Україні

Промислова водопідготовка, поставка і монтаж насосного обладнання і автоматизація технологічних процесів.

Про нас

SK GROUPS

Компанія СК ГРУПС займається промисловою водопідготовкою і ХВО під ключ, постачанням і монтажем насосного обладнання і автоматизацією технологічних процесів. Ми маємо власну виробничу, дослідницьку, і проектну базу, що забезпечує складання та тестування обладнання, що поставляється як в Україні, так і в країни СНД.

Компанія все більше поглиблюється в рішення проблем навколишнього середовища, і питного водопостачання. У своїх технологічних рішеннях SK GROUPS орієнтується на передові технології, сучасні матеріали і реагенти, надійні і ефективні установки провідних світових компаній, а також на власні технічні та технологічні рішення.

Крім комплексного підходу до проблем водопостачання і водовідведення ми поставляємо окремі вузли технологічних схем, обладнання, фільтруючі, іонообмінні матеріали, хімічні реагенти.

Наші послуги

01.

Ми займаємося установкою водопідготовки, яка розрахована як на велику промислову експлуатацію, так і на індивідуальне користування.

02.

У нашій компанії ви отримаєте послуги з підбору, встановлення та пусконалагодження насосного обладнання компаній Lowara, Pedrollo і Grundfos.

03.

Це нове покоління економічних, екологічно чистих і простих у використанні електролізних систем для синтезу гіпохлориту натрію.

04.

Дозатори сухих речовин призначені для дозування агресивних і неагресивних сухих хімічних речовин.

05.

Ми надаємо послуги автоматизації технологічного процесу, який пов’язаний з системою тепло-, водопостачання, очищення води.

06.

Ми надаємо повний комплекс послуг «під ключ» з приготування, розведення і дозування реагентів.

Що ми можемо запропонувати

Ми пропонуємо обладнання водопідготовки для вирішення завдань різного рівня!

Основне завдання технічної підготовки – отримати воду заданої якості. Наша компанія надає повний комплекс послуг по сервісному обслуговуванню обладнання для очищення води і промислової водопідготовки в різних галузях.

Наші переваги

Чому обирають нас

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійну і кваліфіковану консультацію, грамотний підбір обладнання і допомога при введенні системи в експлуатацію.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Гарантія до 24 місяців

Гарантія на всі водопідготовчі системи. Наша продукція проходить 15 ступенів контролю якості.

Наша статистика

300000
Літрів води на годину фільтрується нашими установками
1000
Проданих і відремонтованих насосів
1
Шаф управляють різними виробництвами
1
Років досвіду в сфері промислової водопідготовки

Нам довіряють

Догори