Мембрани зворотного осмосу

Якість і надійність наших мембран підтверджено роками роботи і числом клієнтів, неодноразово які купують наш товар.

Кожна система зворотного осмосу одну або дві мембрани. За допомогою цих мембран і відбувається розподіл води, після чого виходить концентрат і пермеат (очищена вода). Ми можемо розділити мембрани на мембрани промислового і мембрани побутового типів. Такий поділ можливо, відштовхуючись від їх продуктивності і габаритів.

Будова мембран

Якщо ж говорити про будову мембрани, то технічно 8040 мембрана виступає в якості рулону, який складений з полотна полімерів. Дане полотно накручено на перфоровану трубу. У даній трубці і збирається очищена рідина. Що ж стосується концентрату, то він проходить крізь порожнини витка рулону, після чого він йде або в лінію рециркуляції, або ж іде в каналізацію.

Експерти вважають, що до промислового типу слід відносити ті мембрани, показник яких вище 2540. Такі мембрани можуть з легкістю забезпечити приблизно 100 л / год, що можна прирівняти 0,1 м3 / год. Набагато продуктивніше є такі типи мембран як мембрана 4040 і 8040 мембрана. Ці мембрани відрізняються тільки діаметром. Що ж стосується висоти, то вони однакові. Їх висота, спрощено дорівнює ста сантиметрам.

Класифікація

Якщо розрахувати продуктивність, то мембрана осмосу 4040, в стані подати 0,2-0,3 м3 / год. У той же час, мембрана 8040 в стані провести очистку води, обсяг якої досягає 1,7м3 / год.

Плюс до того ж, слід зауважити, що мембрана зворотного осмосу 4040, відрізняється від мембрани 8040 і типом полотна, щільністю намотування і інших якостей. Дані показники досить сильно впливають на показники селективності, а також і на здатність функціонувати при різноманітному тиску.

Область застосування мембран зворотного осмосу

Якщо ж говорити про типові областях використання даних типів мембран, то тут можна назвати такі:

 • Отримання технологічної води, яка призначається для напівпровідникової, а також використовується в енергетичній, харчовій і фармацевтичній промисловості;
 • Опріснення морської і солонуватої води, з метою використання її в зрошенні і водопостачанні;
 • Використовують для доочищення господарсько-побутової стічної і промислової води до тих норм, які дозволені для скидання її водойми риболовно-господарського типу. Також до норм, які задовольняють вимоги по використанню води повторно;
 • Використовують для того, щоб витягувати цінні речовини на харчових фабриках.

Матеріали

Матеріали, які використовуються для виготовлення промислових мембран даного типу:

 • Мембрани композиційного типу, які зроблені на основі зшитого поліаміду ароматичного типу;
 • Мембрани композиційного типу, які зроблені на основі поліпіперазінаміда;
 • Мембрани, які зроблені з ацетату целюлози.

Елементи мембран, які використовуються для солонуватої води:

 • Мембрани GE, Toray передбачаються для води, яка має підвищену солоність. Також їх використовують для процесів, які пред’являють досить великі вимоги до якості води і як наслідок які вимагають, щоб мембрани мали високу селективність по розділенню. Робочим тиском таких мембран є 10-25 бар;
 • Мембрани Toray, General Electric, які призначаються для технічних рішень, де основною вимогою виступає вісока якість води, яка очищається за допомогою цих мембран. Робочим тиском таких мембран є 7-15 бар.

Елементи мембран, які використовуються в особливих випадках:

 • Ті елементи, які володіють стійкістю до санітарної обробки гарячою водою;
 • Нанофільтраціоні елементи, які стійкі до впливів активного хлору;
 • Ті елементи, які націлені на обробку особливо чистої води.

У нас ви знайдете кращі мембрани зворотного осмосу в Україні.

Наші переваги

Чому обирають нас

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійну і кваліфіковану консультацію, грамотний підбір обладнання і допомогу при введенні системи в експлуатацію.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Гарантія до 24 місяців

Гарантія на всі водопідготовчі системи. Наша продукція проходить 15 ступенів контролю якості.

Догори