Мембрани СSМ

Гарантія якості!

Промислові обратноосмотические мембрани від компанії CSM південнокорейського виробництва. Компанія виготовляє мембрани для очищення морської або солонуватою води. Очищають воду від різних мікроорганізмів, запахів, вірусів, бактерій, небезпечних хімічних сполук.
Мембрани СSМ досить стійкі до всіх типів забруднень, випускаються в широкому діапазоні розмірів і різної продуктивністю.

Такі мембрани досить надійні, і будуть служити протягом довгого часу, забезпечуючи підприємства чистою водою. Адже товщина каналів у мембран СSМ набагато менше, ніж будь-яких інших мембран, за рахунок цього підвищується їх продуктивність.

Мембрани СSМ від компанії СК ГРУПС

Кожна мембрана проходить сертифікацію ISO 9001, відповідає найвищим вимогам споживачів. Компанія постійно вдосконалює якість своїх товарів, пов’язаних з водоочищенням і водопідготовкою.

Мембрани СSМ можна придбати в нашій компанії, для цього необхідно зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнивши заявку. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Чому обирають нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори