Мембраны TORAY

Гарантія якості!

TORAY MEMBRANE – Японська компанія випускає цілий спектр мембран для очищення води. У мембранах TORAY висока селективність при низькому тиску, таким чином досягається низькі експлуатаційні витрати при отриманні очищено води.

В очищенні морської води TORAY є безсумнівним лідером.

У сфері хімічних технологій TORAY MEMBRANE керується власними розробками. Виробничі потужності сертифіковані ISO-9001 та ISO-14001.

Вся продукція стійка до хлору і будь-яким забрудненням.

Мембрани TORAY від компанії СК ГРУПС

Основна продукція компанії:

Кожна мембрана проходить сертифікацію ISO 9001, відповідає найвищим вимогам споживачів. Компанія постійно вдосконалює якість своїх товарів, пов’язаних з водоочищенням і водопідготовкою.

Мембрани TORAY можна придбати в нашій компанії, для цього необхідно зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнивши заявку. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Сертифікати

Чому обирають нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори