Мембрани Suez

Гарантія якості!

Suez компанія випускає мембрани для обратноосмотичних систем очищення води.
Компанія виготовляє мембрани з порами розмір яких 0,1 до 0,01 мікрон. Це означає що абсолютно всі бактерії і віруси не пройдуть крізь мембрану, а тільки молекули води.

Сам процес виробництва мембран постійно знаходиться під контролем, застосовуються тільки сучасні матеріали, які пройшли сертифікацію. Мембрани Suez мають правильну структуру, за рахунок цього можна отримати досить високу селективність і продуктивність (з кожного м2). Оскільки мембрани мають плоску конфігурацію і форму рулону, турбулентний потік води дозволить знизити осадкообразовість.

Мембрани Suez від компанії СК ГРУПС

Кожна мембрана проходить сертифікацію ISO 9001, відповідає найвищим вимогам споживачів. Компанія постійно вдосконалює якість своїх товарів, пов’язаних з водоочищенням і водопідготовкою.

Мембрани Suez можна придбати в нашій компанії, для цього необхідно зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнивши заявку. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Чому обирають нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори