Сольові баки

Якість і надійність нашого обладнання підтверджено роками роботи і числом клієнтів, які неодноразово купують наш товар.

Слід зауважити, що сольові баки призначені для того щоб готувати сольовий розчин. Даний розчин необхідний для функціонування систем пом’якшення і комплексного очищення води, за рахунок розчинення спеціальної таблетованій солі.

Матеріали виготовлення

Даний бак виготовлений з поліетилену, який має високі показники міцності, що дозволяє відмовитися від регулярного регламентного обслуговування.

Плюс до того ж, за рахунок інгібіторів ультрафіолету підвищується стійкість до впливу сонячних променів. У комплекті з баком йде лита кришка, фальшдно і солезаборная система. Завдяки зносостійким полімерних матеріалів і новітніх виробничих технологій забезпечується надійна експлуатація.

Комплектація

Якщо говорити про склад сольового бака, то він включає в себе такі комплектуючі, як:

  • Корпус з кришкою;
  • Система по солезабору, яка має в своєму розпорядженні поплавок і сольову шахту;
  • Полимерная трубка;
  • Фальшдно.

Застосування

Слід зауважити, що є безліч різних розмірів і типів сольових баків. Так, баки обсяг яких становить 30, 50, 70 л використовуються разом з невеликими установками з водопідготовки і за рахунок своєї форми чудово вписуються в приміщеннях з порівняно малою площею.

Баки обсяг яких становить 100 л і більше використовуються разом з установками з водопідготовки мають високу продуктивність.

Таким чином, ми бачимо, що сольовий бак є чудовим варіантом для будь-якого типу виробництва. Його можна використовувати як для виробництва невеликих обсягів, так і для масштабного виготовлення сольових розчинів.

Наші переваги

Чому обирають нас

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійну і кваліфіковану консультацію, грамотний підбір обладнання і допомогу при введенні системи в експлуатацію.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Гарантія до 24 місяців

Гарантія на всі водопідготовчі системи. Наша продукція проходить 15 ступенів контролю якості.

Догори