Сольовий бак JS/Y

Гарантія якості!

Сольові баки серії JS / Y мають циліндричну форму, вони призначені для таблетованної солі.

Розчин солі необхідний для фільтруючого завантаження, яка застосовується в системах водоочищення і пом’якшення.

Баки виготовлені з якісних полімерних матеріалів, до їх складу входить інгібітор ультрафіолету, який захищає від сонячного випромінювання.

Обсяги сольових баків JS / Y:

  • 200 л
  • 350 л
  • 500 л
  • 750 л
  • 1000 л

Матеріали досить зносостійкі, що забезпечить надійність експлуатації баків.

Сольові баки JS / Y від компанії СК ГРУПС

Щоб придбати сольовий бак JS / Y в нашій компанії, для цього необхідно зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнивши заявку. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Ось уже більше десяти років ми займаємося системами очищення води та водопідготовки. За цей час нашими клієнтами стали як великі підприємства міста і країни, так і тисячі власників приватних будинків і квартир.

Чому обирають нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори