Керуючі клапани Clack

Якість і надійність наших клапанів Clack підтверджено роками роботи і числом клієнтів,які неодноразово купують наш товар.

У наш час ринок з водопідготовки наповнений різноманітними пристроями (клапанами), метою яких є проведення промивки (регенерації) всередині фільтрів. Такі клапани, виходячи зі свого рівня автоматизації, поділяються на: ручні або механічні, автоматичні, а також напівавтоматичні клапани.

Механічні варіанти

Якщо говорити про механічні клапани, то за допомогою них слід здійснювати промивку вручну. Автоматичні ж, навпаки, повністю автоматизовані і не потребують втручання персоналу. Тут людина проводить лише налаштування або переналаштування системи або чистку клапанів. Що ж стосується напівавтоматів, то тут ми бачимо перехідний етап, де вже присутні автоматичні елементи, але працювати без персоналу таке обладнання все ж не в змозі.

Автоматичні пристрої

Виробництво не стоїть на місці і тому зараз йде глобальна автоматизація. Для того, щоб управляти фільтрами реагентних типів, в автоматичному режимі, одна з провідних компаній і створила керуючий клапан Сlack. До цього типу фільтрів ми можемо віднести фільтри, які працюють на пом’якшення води, а також фільтри, які створені на комплексну дію пом’якшення.

Переваги клапанів Clack

Клапан Clack віготовляється із спеціального композитного пластика. Такі клапани призначаються для того, щоб забезпечувати потік води з великою швидкістю. Клапан керування має в своєму складі: контролер за потоком води, інжектор, блок живлення, плату з процесором, корпус, фітінг, який призначений для підключення дренажів, а також фітінг, який використовується для підключення реагентного сольового бака. В якості додаткового елементу до такого клапану йде байпас із пластику, комплект для підключення до водопроводу, верхній дистриб’ютор. Клапани Clack, є чудовим рішенням для будь-якого типу водоочісток.

Наші переваги

Чому обирають нас

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійну і кваліфіковану консультацію, грамотний підбір обладнання і допомогу при введенні системи в експлуатацію.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Гарантія до 24 місяців

Гарантія на всі водопідготовчі системи. Наша продукція проходить 15 ступенів контролю якості.

Догори