Clack WS 1 TC

За якими ж принципами працює клапан WS1 ТC?

Вихідна вода проходить перший етап очищення на засипці через клапан Clack. У платі з процесором, яка вмонтована в корпус, встановлюється час промивки фільтра і паралельно, тут відбувається розрахунок часу роботи фільтра по попередньо встановленими цим кількості і якості води. Промивання фільтра відбувається приблизно в 2-3 години ночі. Регенерація (промивка) найчастіше виконується 1 раз в 2-5 днів, виходячи від якості і кількості первинної води. Коли наближається час регенерації, клапан автоматично переходить в сервіс-режим і поетапно проходить кілька фаз промивання. Під час регенерації на конкретних стадіях, відбувається скидання брудної води в каналізацію, щоб, жодним чином, промивна вода не надходила до споживача. Після цих етапів, фільтр знову приходить в працездатність.

Переваги клапанів Clack

Клапан Clack WS1 TC є не просто якийсь додатковою функцією, а просто необхідністю. Складно навіть уявити, що вищезазначені операції виконуватиме людина, а не клапан. Та й до того ж, людині властиво забувати деякі деталі, наприклад, переплутати час регенерації або взагалі не захотіти проводити промивку. Та й, зрештою, кому хочеться на протязі 2-3 годин спостерігати за процесом регенерації і перемикати режими клапана. Все це може вплинути на працездатність як фільтра і самого клапана, так і на схему водопідготовки.

Клапан Clack WS часто використовують для систем очищення води, фільтрів механічного очищення або вугільних фільтрів. Промивання клапана повинна відбуватися в певний час.

Переваги клапан Сlaсk:

  • промивка здійснюється потоком вниз;
  • 10 циклів регенерації, що попередньо встановили;
  • легкий фронтальний доступ;
  • моноблочна електронна панель;
  • наповнення очищеною водою реагентного бака;
  • настройка періодичності промивок.

Можна регенерувати воду клапаном спільно з такими хімічними концентратами: хлорид калію. Бісульфіт натрію, хлор, хлорид натрію і хлораміни.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори