Зворотній осмос

Промислові установки зворотного осмосу

Промисловий осмос передбачає високу продуктивність і підвищену надійність установок, а також максимальну ступінь очищення.

Обратный осмос

Замовити установку зворотного осмосу

Промисловий зворотний осмос виступає в якості ефективного технологічного процесу з отримання знесоленої води для того, щоб заповнити і підживлювати контур охолодження, підживлення в паровому котлі. Технологія використовується для проведення різних процесів на підприємствах, які належать до різних промисловим галузям. Також цю установку використовують на заводах харчової промисловості, для того щоб проводити повторну очистку питної і технічної води.

Призначення

Слід зауважити, що заснована ця технологія на явищі, яке протилежно фізико-хімічних процесів. Вони пов’язані з мимовільної міграцією молекул води крізь наполовину проникну мембрану, яка називається осмос. В якості рушійної сили зворотного осмосу виступає зовнішній тиск, прикладена на процес. Що ж стосується кількості енергії, яка необхідна для обратноосмотічеського поділу, то воно дорівнює тому, скільки солі міститься в розчині.

Таким чином, чим вищий вміст солі, тим більше енергії витрачається на те, щоб отримати обессоленную воду. Завдяки проходу вихідної води по мембрані з’являється два потоки. Один з них представлений у вигляді пермеата, що є частково знесоленої водою. Інший же представлений у вигляді концентрату, що являє собою розчин з сильною концентрацією солі.

Для запобігання випаданню важко-розчинних солей на поверхню мембрани зворотного осмосу, в вихідний розчин додають інгібітори.

Для запобігання мікробіологічного забруднення поверхні мембран в вихідний розчин також додають біоцид. Що ж стосується відсотка вилучення пермеата то він представлений в районі від 30 (при морському обессоливании) до 80 (під час опріснення слабосоленої води).

Що стосується головних вимог до якості живильної води установок зворотного осмосу, то вона представлена ​​у вигляді:

  • Каламутність води 1 індекс;
  • Щільності осаду Б01, повинна бути менше 5;
  • Вміст активного хлору менше 0,1 мг / л;
  • Окислюваність менше 2 мO2 / л;
  • БПК менше 5 мO2 / л;
  • ГПК менше 15 мO2 / л;
  • Мати низьку кількість бактерій.

Виходячи з чого, вихідні води повинні перш за все проходити попередню очистку.

Попереднє очищення води

В якості ідеального рішення по передочистку виступає застосування технологій по ультрафільтрації. Досить велике якість живильної води в подальшому надає досить сильне збільшення по працездатності елементів мембран, і до більшого терміну експлуатації. Нинішні мембрани обратноосмотічеського типу виробляються з матеріалів, які відносяться до категорії поліамідів. Досить велика різноманітність видів матеріалів, а також і методів їх отримання дозволяє використовувати величезний асортимент мембран обратноосмотічеського типу:

  • їх селективність коливається від 85% (представлено у вигляді нанофільтрації) і до 99.8% (представлено у вигляді опріснення морських вод та засолених промислових стоків);
  • їх робочий тиск коливається від семи бар (представлені у вигляді нанофільтрації) і до цілих ста бар (під час морського знесолення).

Сучасні стандарти

У нинішній водопідготовки застосовують змінні мембрани, які мають спірально навиту форму. Такі мембрани вставляють в корпус з високим тиском, в кількості від однієї до восьми одиниць.

В наші дні обратноосмотические мембрани абсолютно всіх виробників є стандартизованими виходячи з габаритних розмірів. Довжина – 40, діаметр – 2.5 “(використовуються установках, продуктивність яких становить до 100 л / год), 4 (використовуються в установках, продуктивність яких становить до 2 м3 / год), 8” (застосовуються в установках, продуктивність яких становить від 1 м3 / год), 16 “(застосовуються в установках, продуктивність яких становить від 200 м3 / ч).

Також стандартизируются і корпуси всіх виробників. Плюс до того ж, корпусу стандартизують ще і по максимальному робочому тиску, воно варіюється в діапазоні 1200 psi 1000 psi, 600 psi, 450 psi, 300 psi, 150 psi.

Завдяки технології зворотного осмосу ми можемо знизити вміст органіки (практично повністю усунути окислюваність, ХСК, БСК та інше). Що стосується асортименту мембран і їх конфігурації, то це дає можливість досягти майже будь-якого необхідного показника обессоленную вод з будь-яких сольових якостей вихідної води.

Сильні сторони

У порівнянні з класичними методами по знесолення, зворотний осмос своєму розпорядженні велику кількість сильних сторін:

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори