Знезалізнення

Знезалізнення води

Знезалізнення – видалення заліза і марганцю з води – це складне завдання для побуту і виробництва.

Обезжелезивание

Замовити знезалізнення води

Слід зауважити, що знезалізнення води відбувається за допомогою спеціального пристрою. Пристрій фільтрації і знезалізнення SK-FF призначається для того, щоб видаляти сірководень, марганець і залізо. Цей пристрій має такі складові як: корпус фільтра, керуючий клапан, дренажно-розподільна система і фільтруючий матеріал. Як матеріал для фільтрації використовуються каталітичні матеріали Purolox, Birm, Greensand.

Перед тим, як купити або замовити систему безреагентного знезалізнення води, необхідно в обов’язковому порядку зробити розгорнутий аналіз води, щоб зрозуміти, в якій кількості і в якій формі в ній присутні залізо. Це допоможе правильно вибрати установку і не витратити гроші даремно, оскільки ціна фільтрів може значно коливатися в залежності від їх типу.

Режими функціонування пристрою

Під час роботи керуючого клапана відбуваються такі головні режими функціонування пристрою:

  • Робочий режим. В цьому режимі вихідна рідина потрапляє в корпус фільтра крізь верхній щілинний стакан, після чого вона проходить через матеріал фільтрації. Потім його збирає нижній розподільний механізм і по території центральної труби подається на вихід пристрою. Що стосується дренажної лінії, то в такому випадку вона залишається закритою;
  • Режим, який передбачає зворотне промивання в дренажну систему. У такому режимі вихідна рідина потрапляє по центральній трубі крізь нижній розподільний механізм, проходить крізь фільтруючі матеріали, рухаючись знизу вгору після чого, вода подається крізь верхній щілинний стакан в дренажну систему. На вихід пристрою в даному режимі роботи приходить лише частина вихідної рідини;
  • Режим, який передбачає пряму промивку в дренаж: вихідна рідина потрапляє в корпус фільтра крізь верхній щілинний стакан, після вона проходить через фільтруючий матеріал. Після рідина збирається за допомогою нижнього розподільного механізму і по центральній трубці йде в дренаж. На виході пристрою в даному режимі роботи отримує тільки частину вихідної рідини.

Можливі параметри роботи

Слід зауважити, що за допомогою програмного пристрою блоку управління ми можемо поставити такі параметри:

  • можна встановити періодичність регенерації в добі;
  • періодичність регенерації в кубічних метрах або літрах (що залежить від застосовуваного клапана).

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори