Балони WAVE CYBER

Напірні баки WAVE CYBER

Ми пропонуємо напірні баки, від фірми Wave Cyber, які призначаються для системи водопідготовки. Дані балони зроблені з високоякісного композитного матеріалу за технологією, яка полягає в Стек гілок намотуванні (включає в себе поліетилен високого тиску і термопластичний поліестер). Всі балони від цієї компанії не бояться корозії. Якщо ж говорити про товщину стінок бака, то вони становлять 3,8-7 мм (залежить від його діаметра). Такі балони відмінно поєднуються з усіма системами управління (Siаta, Clack, Autotrol, Flеck). Ці баки можуть з легкістю використовуватися для досить великої різновиди різних комерційних і промислових використань.

Переваги балонів Wave Cyber

Характеристики:

  • Великий типорозмірний ряд, який досягає розмірів, діаметр яких 63 “, а висота 86”;
  • У всіх моделях є отвір для гвинта вгорі;
  • Балони, діаметр яких дорівнює 18 “і більше виробляються також і з різьбою внизу, фланцевими з’єднаннями 6”;
  • Композитні матеріали мають у своєму розпорядженні масою, яка в три рази менше, ніж металеві аналоги, з урахуванням однакових габаритів і тих же характеристик міцності;
  • Що ж стосується розрахункового тиску, то воно становить 10,5 атм;
  • Невелика маса мінеральних балонів сильно спрощує їх транспортування, а також установку на них фільтрів.

Корпус для мембранного елемента wave cyber проведений зі скловолокна з високою якістю, тут також використовується технологія нитяною намотування.

Щоб придбати сольовий бак JS / Y в нашій компанії, для цього необхідно зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнивши заявку. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Чому обирають нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори