Відновлення мембран зворотного осмосу

Промивання й очищення мембран зворотного осмосу

Наша компанія надає послуги з спеціалізованої промиванні і очищення промислових мембран зворотного осмосу.

Восстановление мембран обратного осмоса

Запропонуємо рішення Вашої задачі!

У період використання осмосу промислового типу в обратноосмотічеськіх мембранах поступово накопичуються забруднення. Саме тому, слід час від часу виконувати хімічні промивки або відновлення мембран зворотного осмосу. У мембрани є певний термін служби. Роботи по відновленню мембран зворотного осмосу слід проводити від одного до трьох разів протягом півроку. Наша компанія має досвід в процесах регенерації промислових мембран зворотного осмосу. Перед прийомом мембрани, ми вивчаємо Ваше обладнання та як воно працює. У нас ідеальне поєднання – ціна-якість! Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Технологія проведення очистки

В незалежності від того, яка інтенсивність роботи даної установки, очищення слід проводити не менше ніж один раз в три або максимум шість місяців. Слід зауважити, що частота очищення також досить сильно залежить від того, наскільки сильно забруднена подається на осмос промислового типу вода.

Найчастіше, для того, щоб зробити хімічну промивку мембран хімічного типу, установка зупиняється після чого відбувається демонтаж обратноосмотічеськіх мембран. Ці мембрани поміщаються на спеціальну станцію для промивання, де і проводиться їх очистка хімічним шляхом.

Будова деяких обратноосмотічеськіх установок дає можливість провести хімічну очистку мембран без проведення робіт по демонтажу та використання установки по хімічній промивці.

Відновлення мембран необхідно довіряти тільки спеціально навченим фахівці, які не раз виробляли даний тип роботи під наглядом інструкторів.

Функції і частота очищення

Услуги

У разі, якщо обратноосмотические установки використовуються коректно і очищення мембран проводиться з потрібною періодичністю, то термін служби таких мембран може досягати трьох, а то й чотирьох років. Для того, щоб проводити захист мембран від відкладення на них різноманітних речовин, використовують спеціальний хімічний розчин, під назвою антискаланта.

Дана речовина вводиться в подається в осмос воду в досить невеликій кількості (приблизно п’ять грам на 1 м3). Ця речовина утворює на поверхні мембрани тоненьку плівку, яка має яскраво вираженими антиадгезійних властивостями. Після чого забруднення потрапляє на цю плівку, ковзає по ній і тим самим не в змозі закріпитися на мембрані. Дана властивість дає можливість застосовувати осмос на антискаланта досить довгий час без використання хімічної очистки.

Антискаланта не є отруйним, ця речовина представлено у вигляді суміші з високомолекулярних кислот органічного типу. У пермеат даний розчин не потрапляє. Він не в змозі пройти крізь мембрану зворотного осмосу.

Завдяки використанню даної рідини, а також постійної чищенні мембран, ви зможете збільшити термін служби вашого осмосу на кілька років і уникнути небажаних поломок.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори