Установки озонування Clear Water

Опис

Іонізатор Clear Water виробляють в США, вода обробляється іонами міді та срібла, плюс озонується. Такий метод дозволяє знизити використання хлору, значно підвищуючи якість води.

Установки озонирования Clear Water

Замовити установку озонування Clear Water

Озон – це найсильніший окислювач, який можна безпечно використовувати для водообробки. Його використовують для обробки питної води, у виробництві напоїв, харчової промисловості, води в басейнах.

Комплексне застосування озону в зв’язці з іонізатором води (насичення води іонами міді та срібла) дозволяє практично повністю відмовитися від використання хлору.

Щоб отримати більше інформації та зробити замовлення, зателефонуйте нам або напишіть на пошту. Менеджер допоможе вибрати модель, розрахує ціну, відповість на будь-які додаткові питання.

Застосування

Озон може виконувати такі завдання:

  • Дезінфікувати віруси, цисти, бактерії
  • Окисляти НЕ органіку-осадити сульфіди, залізо, марганець, важкі метали і нітрити
  • Окисляти органіку – прибирати кольоровість, запах смак.

Плюси

  • Озон абсолютно не надає ніякого запаху і смаку очищується воді, після обробки озон перетворюється в кисень.
  • У озону досить сильний окислювальний потенціал, майже 2,06В. У порівнянні з хлором, бактеріальні мікроорганізми знищуються озоном, в 20 разів швидше, спорові в 500 разів швидше. Бактерія поліомієліту загине через 2 хвилини при використанні концентрації озону, в той час як від хлору тільки через три години.
  • Так само, кишкові палички більш стійкі до хлору, але при озонуванні гинуть набагато швидше.

Мінуси

  • При роботі з озоном, необхідно дотримуватися всіх правил безпеки, озон дуже токсичний при вдиханні, без захисної маски можна вдихнути озон, і придбати захворювання легенів.
  • Зовсім недавно озонотерапія була популярним способом лікування від усіх хвороб. Але після вивчення впливів озону на організм людини, виявили, що озон вражає клітини легенів і шкіри.
  • Озон в чистому вигляді вибухонебезпечний і токсичний.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори