Ультрафільтрація

Ультрафільтрація води

Ультрафільтрація води – новітній спосіб знезараження рідини, який з кожним днем стає все популярнішим в боротьбі зі шкідливими бактеріями.

Ультрафильтрация

Замовити ультрафільтрацію води

Слід зауважити, що ультрафільтрація використовується для очищення і освітлення води, взятої з будь-якого з джерел. Сюди входить вода зі свердловини, поверхневого джерела, стічні води. Також її застосовують і для доочищення питної води. Даний метод виступає в якості найбільш ефективного технологічного процесу з підготовки живильної води для нанофільтрації, іонного обміну і зворотного осмосу. Ультрафільтрація представлена ​​у вигляді процесу по попередньому очищенні, вона виступає в якості надійного бар’єру для різних частинок і мікроорганізмів.

Можливості технології ультрафільтрації

Технології дає можливість проводити видалення зважених речовин, зменшувати каламутність води. Також тут зменшується і вміст речовин органічного типу. Таким чином ми досягаємо високі якісні показники по очищенню води. Після цього процесу, каламутність води становить менше, ніж 0.1 NTU, якщо ж говорити про індексі щільності опадів SDI (15 хвилин), то він становить менше ніж 3.0. також в такій воді відбувається значне зниження рівня бактерій і вірусів на чотири, а то і більше порядку, а також відбувається зменшення окисляемости на 65%, а то і більше. Всі ці переваги в подальшому відіграють важливу роль і в хорошому функціонуванні обратноосматіческіх мембран.

Переваги

Виходячи з цього, ми бачимо, що ультрафільтрація має безліч переваг над класичним методом очищення води. До таких переваг можна віднести надійний захист від різних частинок і мікроорганізмів, здатність очистити воду від різних патогенних мікроорганізмів, які мають імунітет до холоду.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори