Станція приготування флокулянта

Опис

Флокулянти для очистки води – це спеціальні реагенти, які застосовуються в процесах очищення стічних вод і водопідготовки. Флокулянти очищають воду від домішок, формуючи в ній агрегати і пластівці з тонкодисперсних і колоїдно стійких частинок. Флокулянти використовують тільки в воді і стоках, де частинки вже дестабілізуються коагуляцией.

Станция приготовления флокулянта

Замовити станції приготування флокулянта

Переваги установки приготування і дозування розчину флокулянта

Щоб отримати більше інформації та зробити замовлення, зателефонуйте нам або напишіть на пошту. Менеджер допоможе вибрати модель, розрахує ціну, відповість на будь-які додаткові питання.

Сульфат амонію

Сульфат амонію очищений призначений для використання в хімічній, гірничодобувній та інших галузях промисловості, а також в якості реагенту для водопідготовки в системах господарсько-питного та гарячого водопостачання.

Для водопідготовки сульфат амонію використовується в технології хлорування води з аммонізаціей і вводиться в оброблювану воду за кілька секунд до введення хлору, утворюючи з хлором з’єднання хлораміни. Хлораміни пов’язує вільний хлор, завдяки чому значно скорочується утворення хлорорганики, шкідливою для організму людини, до 12 разів скорочується питома витрата хлору, зменшується корозія труб, а також пролонгується ефект знезараження в водопровідних мережах.

Принцип роботи установки приготування флокулянта

Корпус установки приготування флокулянта включає в себе три секції, з’єднані переливними кишенями в єдину гідравлічну систему: секцію розчинення, секцію дозрівання і секцію готового розчину.

У процесі приготування розчин послідовно проходить через усі секції. Вода подається в секцію розчинення і одночасно з бункера шнековим дозатором подається гранульований флокулянт.

Змішання флокулянта з водою забезпечується тихохідної електричної мішалкою. Після заповнення секції розчинення подача води і флокулянта припиняється.

Наступний цикл приготування починається після падіння рівня в секції готового розчину. При цьому вода з розчиненим флокулянтом через переливної кишеню витісняється в секцію визрівання, також оснащену електричної тихохідної мішалкою. З другої секції вже дозрів розчин через переливної кишеню витісняється в секцію готового розчину, звідки здійснюють його відбір.

Установка приготування флокулянта виготовляється з нержавіючої сталі.

Принцип роботи установки приготування сульфату амонію

3-х камерна установка приготування робочого розчину сульфату амонію по заданій концентрації працює в повному автоматичному режимі з циклової підготовкою концентрованого розчину.

Встановлений на 3-ій камері ультразвукової рівнемір контролює рівень розчину в камері відбору готового розчину і тим самим керує процесом приготування.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори