Станції приготування і дозування розчинів

Приготування і дозування розчинів

Приготування і дозування розчинів різних хім. речовин,
дезінфекція, водопідготовка.

Станции приготовления и дозирования растворов

Запропонуємо рішення Вашої задачі!

Компанія СК ГРУПС надає повний комплекс послуг «під ключ» з приготування, розведення і дозування реагентів. Широкий вибір производительностей, обладнання та додаткових опцій допоможе Вам реалізувати Ваші інженерні завдання найбільш оптимальним чином. Ознайомитися докладніше зі станціями приготування реагентів і станціями дозування реагентів.

Ось уже більше десяти років ми займаємося системами очищення води та водопідготовки. За цей час нашими клієнтами стали як великі підприємства міста і країни, так і тисячі власників приватних будинків і квартир.

Станції приготування і дозування розчинів застосовуються

Станции приготовления и дозирования растворов
  • при очищенні стічних вод підприємств, очищення зливових стоків;

  • на водоочисних спорудах;

  • в будь-яких виробництвах, де потрібні розчини хімреагентів.

Готує реагенти та їх дозування в багатьох технологічних процесах має критичне значення для забезпечення належних режимів виробництва і, в кінцевому рахунку, якості продукції. Фахівці нашої компанії рекомендують для підготовки реагентів і їх подальшого введення в робочі потоки використовувати пристрої, спеціально розраховані спроектовані для конкретного процесу.

У нас ви отримаєте і відмінні умови гарантії, які відповідають усім європейським стандартам. Ми надаємо гарантійний та післягарантійний сервіс і пропонуємо, широкі вибір різних становить до даної продукції. Що допоможе виробляти своєчасний і швидкий ремонт.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори