Шафа управління

Опис

Шафа управління – це пристрій управління, яке забезпечує безпечну роботу насосної установки по заданих технологічних параметрів. Для того, щоб отримати повноцінну автоматизацію процесів виробництва, а також для організації таких систем, як система життєзабезпечення або система безпеки, найбільш доцільно застосовувати щит управління (в разі якщо передбачається регулювання налаштувань в ручну) або щит автоматики (в разі якщо передбачається виконання більшої частини функцій за допомогою запрограмованих мікроелементів).

Шкаф управления

Замовити шафу управління

Шафа автоматизації забезпечує:

  • тривалу і безперебійну роботу по заздалегідь узгодженої програми;

  • контроль стану обладнання або сигналів датчиків (теплових, сенсорних, механічних і ін.) з виконанням заданих перемикань щоб уникнути аварійних ситуацій.

Шафа автоматизації може підключатися до лінії дистанційного керування для ручного коректування з диспетчерської, наприклад, в системі пожежогасіння.

Ви можете замовити шафу управління в нашій компанії, зателефонувавши нам або залишити заявку на сайті. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Виготовлення шаф автоматизації і управління

Надійність і відмовостійкість даної одиниці автоматизації за виробничими чи інженерних систем у першу чергу, пов’язано з тим, які комплектуючі були використані (релейні, силові, мікроконтролерні) у виробництві щита автоматики. Внаслідок цього застосування електронних і електротехнічних складових, які були виготовлені компаніями ABB, SchneiderElectric, Siemens, Wohner, GeneralElectric, Finder та інших знаменитих компаній, дають можливість випускати електричні шафи управління з індивідуальної гарантією для кожного з них. Такий підхід досить сильно зменшує грошові витрати замовника на постійне обслуговування і роботи по ремонту даного обладнання.

Шафа управління насосами

У зв’язку з тим, що виробництв, які пов’язані з переробкою різних рідин, сильно зацікавлені в постійній роботі насосів, тут потрібна висока надійність за рахунок чого тут і використовуються щити, щоб забезпечити управління насосом. Це питання можна з легкістю вирішити використовуючи щити управління насосами, які зможуть забезпечити безперебійну роботу цього обладнання за рахунок заданих параметрів. Силовий шафа управління також вигідний і в приватному використанні для котеджів, тут управління насосами дозволить вам забезпечити стабільне водопостачання, а також і на великих виробничих фабриках, де весь робочий процес будуватися на стабільності роботи систем.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори