Балони PWG

Напірні баки PWG

Наша компания так же предлагает баки PWG разных размеров. Корпуса баков PWG выполнены из полипропилена, снаружи армирован стеклопластиковой нитью, которая пропитана эпоксидной смолой. Благодаря этому, корпус не выделит в фильтруемую жидкость никаких опасных веществ, также баллон не подвергается никакой коррозии. Баки предназначены для использования как коммерческих, так и в промышленных областях.

Диаметр внутренней резьбы, которая находится вверху корпуса, зависит от типоразмера баллона. В нижней части имеется отверстие, на случай если необходимо подать воду снизу. Устанавливается корпус на подставку, таким образом он будет более устойчив.
К верхней части присоединяется клапан, внутрь баллона заходит дренажная трубка с нижним дистрибьютором, которая и заполняет баллон засыпкой.

Переваги балонів PWG

Характеристики:

  • Широкий асортимент розмірних моделей
  • Розрахунковий тиск 10,5 атм
  • Відносно невелика вага балона
  • Отвір для гвинта як зверху, так і знизу.

Щоб придбати сольовий бак JS / Y в нашій компанії, для цього необхідно зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнивши заявку. З нами ви отримаєте потрібний вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни. Чекаємо ваших запитів.

Чому обирають нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори