Промислове очищення води

Промислове водоочищення

Наша компанія пропонує рішення по системам водопідготовки будь-якої складності. Ми займаємося встановленням обладнання для водопідготовки і очищення води. Ми встановлюємо таке обладнання, як для великої промислової експлуатації, так і для індивідуального користування.

Промышленная очистка воды

Замовити очищення води

За рахунок тісних відносин з вітчизняними та європейськими виробниками, ми з легкістю готові надати вам широкий асортимент обладнання з великим ціновим діапазоном.

За рахунок відпрацьованого бізнес процесу, і технічного оснащення, наші клієнти отримують чудову консультацію і пропозиція по підготовці всієї конструкції по очищенню води на вашому об’єкті.

Напрям діяльності

Головним напрямком нашої фірми є комплексні поставки обладнання з очищення води, а також промислові фільтри для очищення води в досить великому діапазоні продуктивностей, на основі самих передових досягнень техніки в плані очищення води. У нас є як імпортні, так і наші комплектуючі. Все обладнання в нашій компанії має всі потрібні сертифікати та дозволи.

Етапи роботи

Що ж стосується комплексного підходу, то він включає такі етапи:

  • оцінка технічних і економічних характеристик об’єкта, спираючись на результати проб вихідної води і огляду території;
  • розрахунок кращого обладнання для об’єкта;
  • розробка проекту;
  • замовлення і доставка необхідного обладнання;
  • установка, налаштування і передача власнику;
  • проведення гарантійного сервісного обслуговування;
  • інструктаж операторів клієнта.

Наша компанія також виготовляє і готує до продажу системи з очищення води, де є як побутова, так і промислова очистка води. Також ми займаємося ремонтом і реконструкціями ваших вже наявних систем.

Крім систем, основною метою яких є очищення промислових стічних вод, наша компанія займається і системами для водоочищення в квартирах і котеджах.

Тут ви також знайдете широкий асортимент, установку такої продукції, а також її гарантійне обслуговування.

Одним з найголовніших пріоритетів нашої компанії, є задоволені клієнти, тому тут ви знайдете чудовий сервіс обслуговування та приємний персонал. Ми також маємо всі необхідні ліцензії, які надають всі необхідні дозволи на проведення подібних робіт по встановленню та обслуговуванню обладнання з водоочищення.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори