Перетворювачі частоти Danfoss

Якість і надійність наших перетворювачів Danfoss підтверджено роками роботи і числом клієнтів, неодноразово які купують наш товар.

У наш час перетворювачі чистоти виступають в якості кращого варіанту, який пропонується промисловістю. Перетворювачі отримують все більшу і більшу популярність. Одна зі знаменитих у всьому світі компаній – Danfoss, займає лідируючі позиції на рику з виготовлення перетворювачів частоти.

Асортимент компанії Danfoss

Компанією Danfoss випускається широка гама перетворювачів, потужність яких доходить до 1400 кВт, також пристроїв по плавному пуску до 800 кВт. Перетворювачі частоти Danfoss здатні забезпечити найвищу надійність і комфорт в експлуатації. Головною відмінною рисою цих перетворювачів є широка функціональність і легкий запуск.

Використання пристроїв даного типу

Перетворювачі частоти від цієї компанії ми можемо розділити на моделі універсального типу, загальнопромислового використання, а також спеціалізованого. Їх використовують для опалювальних систем, вентиляції, кондиціонування, а також широко використовують в секторі водопостачання. Дані перетворювачі призначаються для того, щоб регулювати частоту обертання насоса, вентилятора та іншого механізму, які експлуатуються, як привід трифазних асинхронних електродвигунів.

Сильні сторони перетворювачів Danfoss

Якщо ж говорити про основні сильні сторони таких перетворювачів, то до них ми можемо віднести:

  • застосування таких перетворювачів в водогосподарських системах тягне за собою найменші енерговитрати;
  • такі механізми просто налаштовуються і мають широкі можливості, що перетворюють його на незамінного для вирішення різних завдань;
  • невеликі розміри;
  • простота в обслуговуванні, довгостроковість експлуатації, а також висока багатофункціональність;
  • виробник перетворювачів частоти Danfoss надає інструкцію по експлуатації, як англійською, так і російською мовами.

Наші переваги

Чому обирають нас

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійну і кваліфіковану консультацію, грамотний підбір обладнання і допомогу при введенні системи в експлуатацію.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Гарантія до 24 місяців

Гарантія на всі водопідготовчі системи. Наша продукція проходить 15 ступенів контролю якості.

Догори