Насосне обладнання

Насосне обладнання для систем очищення води

У нашій компанії ви отримаєте послуги з підбору, встановлення та пусконалагодження насосного обладнання компаній Lowara, Pedrollo і Grundfos.

Насосное оборудование

Запропонуємо рішення Вашої задачі!

У наш час найбільш популярним і надійним, є насосне обладнання від трьох провідних компаній. Це італійські компанії Lowara, Pedrollo і датська компанія Grundfos. Всі ці компанії відрізняються своєю високою якістю і є лідерами на світовому ринку по насосного обладнання.

Ось уже більше десяти років ми займаємося системами очищення води та водопідготовки. За цей час нашими клієнтами стали як великі підприємства міста і країни, так і тисячі власників приватних будинків і квартир.

Історія розвитку

Ці компанії мають досить цікаву історію, і вже давно представлені на ринку. Їх насоси розраховані на різні потреби. Тут ми можемо знайти насосне обладнання для виробництва, комунального використання, а також і для побутового використання. Ці три компанії постійно йдуть в ногу з часом, і безперервно займаються розробками інноваційних методів, які дозволять зробити їх продукцію найбільш результативною. Так наприклад в компанії Grundfos задіяно більше двох з половиною тисяч людей в розробці інновацій. Інноваційні розробки стосуються не тільки масштабних проектів у вигляді альтернативного харчування і екологічності, а й більш дрібних деталей. Такі дрібниці, на перший погляд можуть здатися зовсім не значними, в той же час від їх якості буде залежати якась частка відсотка якості і довговічності продукції, довівши її до ідеалу.

Особливості кожного типу насосів

Насосное оборудование

Якщо ви вирішили будувати на століття, то звичайно вам слід зупинити свій вибір на одному з цих насосів. Так як в світі їм немає рівних. Звернувшись в нашу компанію, наші менеджери з легкістю зможуть допомогти вам у визначенні кращого варіанту, в співвідношенні ціни і якості, який підійде саме для вашого об’єкта.

Так, наприклад, якщо ви хочете заощадити на платі за енергію, то вам слід зупинити свій вибір на установках Grundfos. Це пов’язано з тим, що основним пріоритетом даної компанії, є розробка високоекономного обладнання, яке дозволяє зберегти до 60% енергії. Якщо ж говорити, про Lowara, то вони ведуть активні розробки високоякісного продукту, який дозволить отримати максимальну надійність і якість очищення.

Переваги нашої компанії

Також в нашій компанії ви отримаєте і відмінні послуги з підбору, встановлення та пусконалагодження даної продукції. У настройку також входить і короткий інструктаж персоналу по використанню насосного обладнання.

У нас ви отримаєте і відмінні умови гарантії, які відповідають усім європейським стандартам. Ми надаємо гарантійний та післягарантійний сервіс і пропонуємо, широкі вибір різних становить до даної продукції. Що допоможе виробляти своєчасний і швидкий ремонт.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори