Мембрани Гідронаутікс

Опис

Мембрана зворотного осмосу Hydranautics (Гідронаутікс) – це високоякісна очистка води від різних забруднень, з високим рівнем продуктивності, надійності і ефективності.

Мембраны Hydranautics

Що робить

Мембрани Hydranautics охоплюють всі способи мембранної водоочищення: мікрофільтрацію, ультрафільтрацію, нанофільтрацію і зворотний осмос.

Мембрана зворотного осмосу Hydranautics (Гідронаутікс) гарантує глибоке очищення води і дозволяє:

  • очистити воду, що надходить з поверхні,
  • опріснити морську воду і солонуваті води, яка надходить з підземних джерел,
  • здійснювати водопідготовку і отримувати надчистих воду для теплоенергетики і численних галузей промисловості, в тому числі харчової, фармацевтичної, лакофарбової.

Де застосовують

Середовище застосування – прісна вода, слабопресная і солона вода.

Особливість

Характерними особливостями зворотноосмотичної мембрани Hydranautics є:

  • відділення мінеральних і органічних домішок;
  • зниження рівня вмісту солей;
  • повне видалення важких металів;
  • відділення вірусів, бактерій і мікроорганізмів;
  • насичення води киснем.

Компанія SK GROUPS є офіційним представником Nitto Denko на території України і представляє широкий асортимент мембранних елементів «Hydranautics» дозволяє вирішувати більшість завдань, пов’язаних з якісної очищенням води. Всі елементи проходять 100% тестування на заводі-виробнику. Обратноосмотичні мембрани Hydranautics (Гідронаутікс) виробляє компанія Nitto Denko (Японія), яка по праву тривалий час знаходиться на провідних позиціях серед світових лідерів, які виробляють обладнання з очищення води. Nitto Denko випускає широкий асортимент мембранних елементів різного ступеня фільтрації (ультра, мікро-, нанофільтрація, зворотний осмос), які допомагають вирішувати будь-які завдання будь-якої складності, пов’язані з водопідготовкою для будь-яких цілей. Мембрани Hydranautics пройшли сертифікацію згідно ISO 9001 і отримали заслужене визнання численних користувачів у всьому світі. Вони відповідають найвищим вимогам, які пред’являються до характеристик висококласного водоочисного обладнання.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори