Корпуси для мембранних елементів Wave Cyber

Якість і надійність нашого обладнання підтверджено роками роботи і числом клієнтів, які неодноразово купують наш товар.

Слід зауважити, що основним призначенням опорних мембранних елементів wave cyber є застосування їх в системі по мембранної фільтрації рідини для того, щоб розмістити мембрани рулонного типу. Дані фільтри спеціально розраховані для таких корпусів.

Корпуси мембран WAVE CYBER

Корпуси для мембран WAVE CYBER можуть бути представлені у вигляді трьох різних діаметрів. Вони можуть бути представлені у вигляді 2.5 дюймових, 4 і 8 дюймових, а так само досить легкі в установці. Існує кілька видів виконання: Side Port з боковим підключенням, End Port з торцевих підключення.

Технології

Застосовуючи технології нитяних намоток які просочуються епоксидною смолою, піскоструминну обробку, а так само технічні операції виконуються на верстатах, гарантують довговічність і 100% якість корпусів. Найвища точність в обробці і відмінна продуктивність автоматичного обладнання дає можливість компанії зробити величезний асортимент різної продукції.

Наші переваги

Чому обирають нас

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійну і кваліфіковану консультацію, грамотний підбір обладнання і допомогу при введенні системи в експлуатацію.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні..

Гарантія до 24 місяців

Гарантія на всі водопідготовчі системи. Наша продукція проходить 15 ступенів контролю якості.

Догори