Фільтруючі завантаження

Всі основні завантаження для фільтрів можна знайти на нашому сайті. Основні напрямки завантажень – видалення механічних домішок, катіонів – заліза, марганцю, жорсткості, сірководню, амонію, аніонів – нітратів, нітритів і т.п., сорбції.

Фільтруючі завантаження, є фільтруючим середовищем, крізь яку подають вихідну воду, для того, щоб провести її очищення від різноманітних домішок. Слід зауважити, що є кілька типів завантажень, також мають різні призначення і модельний ряд з різноманітними специфічними якостями.

Якщо ж говорити про фільтруючих матеріалах, то вони є основними робочими матеріалами в фільтрах, де протікає весь робочий процес з очищення води. Фільтруючі завантаження застосовують для того, щоб видалити механічні домішки, пом’якшити воду, видалити різні речовини, у вигляді алюмінію, заліза, органічних сполук та іншого. Також її використовують і для видалення каламутності і кольоровості води, для усунення різних присмаків, нафтопродуктів і так далі. На нашому сайті ви можете знайти і придбати фільтруючі завантаження, які призначаються для очищення води, яка відноситься до будь-якого з типів.

Комплексні завантаження

Слід зауважити, що існують комплексні завантаження. Вони є інноваційним універсальним матеріалом, що фільтрує, який здатний видалити з води за один раз п’ять основних чинників забруднення. Цими факторами є: залізо, солі жорсткості, марганець, амоній, а також сполуки органічного типу. Комплексні завантаження хороші тим, що вони здатні заощадити ваші кошти, а також територію для розташування обладнання.

Вугільні завантаження

Одними з найбільш популярних фільтруючих матеріалів, які застосовуються для того, щоб очистити воду, у виготовленні алкогольних напоїв, а також очищенню повітря, є вугільні завантаження. Фільтри з даним типом завантаження здатні видалити з води хлор, сірководень, органіку, залізо, присмак, запах і так далі.

Такі завантаження знайшли широке застосування в промисловості, які займаються фармацевтика, виробництвом хімічної і харчової продукції. Тут передбачається безреагентна промивка матеріалів за допомогою зворотного потоку води, що досить сильно зменшує витрати по обслуговуванню.

Якщо говорити про відмінні властивості вугілля, то до них можна віднести високу ефективність, міцність, легкість, а також і економію.

Що ми пропонуємо

Також ми пропонуємо завантаження з використанням і інших реагентів. Так у нас ви зможете знайти іонообмінну смолу, завантаження, які націлені на видалення заліза, завантаження, які спеціалізуються на видаленні домішок механічного типу і багато іншого. У нас ви також знайдете послугу по заміні фільтруючих матеріалів.

Наші переваги

Чому обирають нас

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійну і кваліфіковану консультацію, грамотний підбір обладнання і допомогу при введенні системи в експлуатацію.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Гарантія до 24 місяців

Гарантія на всі водопідготовчі системи. Наша продукція проходить 15 ступенів контролю якості.

Догори