Дозатори сухої речовини

Дозування сухих речовин

Дозатори сухих речовин призначені для дозування агресивних і неагресивних сухих хімічних речовин.

Дозаторы сухого вещества

Запропонуємо рішення Вашої задачі!

Дозатори сухої речовини виступають в якості одного з важливих компонентів будь-якої автоматичної установки з приготування розчинів, а також установок з дозування даних розчинів. Також дану установку ми можемо використовувати в якості незалежного блоку, який націлений на дозування розчину. Ми можемо використовувати його в якості незалежного блоку, для дозування порошків з підвищеною агресивністю гіпохлориду кальцію, їдкого натру, сухих нейтральних порошків флокулянтів, коагулянтів та інших середовищ.

Продуктивність

Слід зауважити, що продуктивність дозаторів сухих речовин може досягати показників від одного до тисячі кілограмів за одну годину. Що ж стосується нейтральних сухих речовин то тут використовується дозатор, зроблений з нержавійки. Якщо ж говорити про агресивних середовищах, то тут ми використовуємо поліпропілен.

Дозатор сухих речовин SK GROUPS призначається для проведення точного дозування гранульованих і сухих речовин.

Комплектація дозатора

Дозаторы сухого вещества

Якщо брати стандартну комплектацію, то корпус дозатора зроблений з нержавійки. Дозуючий патрубок оснащується підігріває стрічкою, що допомагає запобігти потраплянню вологи безпосередньо в сам бункер дозаторів.

Якщо говорити про моделі, то вони оснащуються ульразвукового (або будь-якими іншими) рівнемірами сухої речовини, а також Струшувач, що запобігає момент утворення грудок в продукті.

У нас ви отримаєте відмінні умови гарантії, які відповідають усім європейським стандартам. Ми надаємо гарантійний та післягарантійний сервіс і пропонуємо, широкі вибір різних становить до даної продукції. Що допоможе виробляти своєчасний і швидкий ремонт.

Чому варто обрати нас?

Ми надамо вам весь комплекс послуг. Завдяки широкому колу партнерів ми в змозі забезпечити наших замовників всім необхідним для установки, експлуатації та обслуговування установок з водопідготовки.

Цілодобовий сервіс

Здійснюємо сервісне обслуговування та підтримку протягом всього терміну експлуатації системи 24 години 7 днів на тиждень.

Тільки індивідуальний підхід

Допоможемо підприємствам і приватним замовникам встановити водоочистку будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні

Ми здійснюємо повний спектр послуг даного напрямку по всій Україні.

Догори